Pilotem na zkoušku

Zjistěte, jaké to je ovládat letadlo a stát se pilotem. Pod dohledem našich profesionálně vyškolených instruktorů si můžete vyzkoušet na jeden den, jaké to je pilotovat letadlo. 

Let Pilotem na zkoušku začíná předletovou přípravou s leteckým instruktorem, se kterým student projde všechny bezpečnostní postupy letu a poučí Vás o základních informacích ohledně letu. Všechna naše letadla jsou plně certifikovaná a vybavená pro let v dualu, tedy s instruktorem. 

Pro let budete vybaveni sluchátky, takže můžete během letu mluvit s instruktorem a poslouchat komunikaci mezi ním a řídící věží. 

Jakmile letecký instruktor s letounem vzlétne, dostanete možnost letadlo sami ovládat a zjistíte, jak vzrušující pocit je pilotovat sám letadlo. Letecký instruktor Vás bude samozřejmě neustále hlídat a popřípadě převezme řízení zase zpět. Pokud vše půjde hladce, můžete kontrolovat letoun po většinu letu. Instruktor na závěr letu převezme opět řízení, bezpečně přistane na zemi a zodpoví během debriefingu všechny Vaše otázky, které můžete ohledně letu mít na jazyku. Na konci letu Pilotem na zkoušku Vám instruktor vystaví certifikát o absolvování letu, který Vám bude tuto událost připomínat. 

DescriptionQuantityUnit price CZKTotal CZK
Cessna 152 (60 minut)14 9494 949
Cessna 172 (60 minut)15 4335 433
Cessna 172 SP (60 minut)15 9175 917
Cirrus SR20-G2 (60 minut)18 1078 107

Cena zahrnuje: 

  • DPH 21%
  • leteckého instruktora (včetně briefingu, letu a debriefingu)
  • pronájem letadla včetně paliva
  • komunikační a přistávací poplatky.