news

Oct 26, 2017

Otevíráme již brzy nový kurz ATPL a IR teorie v Praze. Neváhejte a zapište se do podzimního kurzu nyní !


Flying Academy otevírá kurz zaměřený na teorii ATPL. Je vhodný I pro zájemce, kteří si chtějí svou PPL licenci rozšířit o přístrojovou doložku(IR). Tyhle předměty se budeme snažit plánovat mezi prvními, protože to IR zájemcům zkrátí čas výcviku. Představte si podzimní mlhy, sněhové vánice a krátký sluneční svit. Není ideálnější čas na zahájení teoretických kurzů, než nyní? Přibližně 1-2 víkendy v měsíci, v prostorách našich vyhřátých a moderně vybavených učebnách v Praze, se na Vás budou těšit naši lektoři a zaměstnanci.

Přednášky budou prezentovány kvalitními lektory z různých sektorů napříč letectvím. Cena kurzu 53 333Kč + DPH zahrnuje mimo jiné roční přístup do systému CBT Bristol. Je to skvělý a kvalitní pomocník pro dlouhé zimní večery a samostudium na té nejvyšší úrovni. Tento počítačový systém zajistí studentům přístup k nejnovějším verzím materiálů, obsahuje videa, grafy a jiné interaktivní prvky. Své schopnosti si pak sami vyzkoušíte v jednotlivých testovacích modulech. Výsledky ukazují, jak účinnýn pomocníkem při přípravě na závěrečné zkoušky na ÚCL, tento program je.

Kromě příjemného prostředí a ochotného personálu, pro Vás vždy zajistíme občerstvení v podobě pečiva, nápojů a sladkostí.

Přednášky budou probíhat v českém a částečně i anglickém jazyce. Nespornou výhodou je, že pokud zmeškáte některou z přednášek, bude možné si ji nahradit v naší brněnské pobočce.

Pro více informací a žádost o přihlášku nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 228 882 444 nebo emailem na fly@FlyingAcademy.com

Přihlašte se online

Zákaznická podpora po telefonuZavolejte nám

Můžete nás také kdykoliv kontaktovat telefonicky. Rádi odpovíme všechny Vaše dotazy.

Česká Republika: +420 228 882 444

Zavolejte nám zdarma: 800 884 888

Miami, FL, USA: +1(305)255-8753