news

Apr 19, 2016

Time building v Miami za neskutečnou cenu 82$ / hodinu


Time building je základem pro všechny studenty aspirující na profesionální piloty. Hlavně pro mladé studenty, kteří chtějí budovat kariéru v aerolinkách, je velice důležité mít nalétaný dostatek hodin a tím získat potřebné zkušenosti pro pozici komerčního pilota. 

Z tohoto důvodu se letecká škola Flying Academy rozhodla podpořit právě tyto mladé profesionály speciální cenou za Time building v Miami, která začíná na 82$ za hodinu pronájmu Cessny 152. Veškeré palivo je v ceně, v USA navíc neplatíte přistávací ani komunikační poplatky. Další výhodou je, že počasí v Miami je přímo předurčené k létání po celý rok. 

Naši profesionální letečtí instruktoři Vám rádi pomohou s přizpůsobením se jinému vzdušnému prostoru a místním regulacím, poradí s naplánováním cesty a dají Vám všechny potřebné rady, které potřebujete vědět při létání Time buildingu v Miami. Čtěte více.

Naši letečtí specialisté Vám také poradí nejlepší místa, kam letět v rámci Vašeho Time buildingu. Váš pobyt na Floridě bude jednoznačně bezkonkurenčním zážitkem.

Kontaktujte nás pro více informací ohledně speciální nabídky za Time building, ubytování v Miami, vyřízení víz a mnoho dalšího.