news

Aug 23, 2016

Navštivte jednu z největších leteckých škol! Přijďte na den otevřených dveří Flying Academy dne 17. září 2016!


Den otevřených dveří je nejlepší příležitost k návštěvě jedné z nejrychleji rostoucích leteckých škol poskytujících vysoký standard leteckého výcviku. Flying Academy zve všechny příznivce létání k návštěvě našich vzdělávacích zařízení. Den otevřených dveří probíhá v České republice i v USA. Pokud se zajímáte o letecký průmysl, neváhejte se k nám připojit a navštívit prostředí simulující atmosféru v aeroliniích a seznámit se s našimi zkušenými instruktory.

Přijďte v sobotu 17. září 2016 na základnu v Praze, v Brně nebo na naší novou základnu v Miami v USA. Akce se koná od 10:00 do 15:00.

Zaregistrujte se na den otevřených dveří prostřednictvím online formuláře a zarezervujte si schůzku s jedním z našich instruktorů. Kontaktujte nás pro více informací nebo otázek ohledně dne otevřených dveří a kurzů.

Registrujte se online na den otevřených dveří Flying Academy zde:

 

Na dni otevřených dveří Vás čeká i na prohlídku hangárů a také si můžete vyzkoušet, jaké to je být pilotem během úvodního letu, který si můžete rezervovat předem!

Naši konzultanti Vám poskytnou všechny informace, které budete potřebovat o kurzech dostupných v České republice a USA. Také Vám představíme naše zkušené letecké instruktory a profesionální piloty. Navíc každý účastník dne otevřených dveří získá speciální slevu.