Flying Academy USA

Letecká škola Flying Academy v USA je plně certifikovaná FAA v souladu s předpisy Part 141 a Part 6.

Základna letecké školy se nachází pouze 21 km na jihozápad od centra Miami na letišti Miami Executive Airport (KTMB), Miami, Fl, USA.

Budete létat na letišti Miami Executive Airport a získáte tak cenné zkušenosti ze zahlceného vzdušného prostoru. V Maimi jsou ideální podmínky pro létání téměř po celý rok, předpokládá se okolo 360 dnů v roce vhodných pro výcvikové lety. Pro studenty to v praxi znamená, že svůj výcvik mohou dokončit mnohem dříve a efektivněji.

Péče o studenty

Náš tým je vždy připraven pomoci našim studentům s jakýmikoli problémy.

Vízové dokumenty

Flying Academy USA (Silver Express) je schválena od US Bureau of Citizenship and Immigration Services (BCIS – též původně nazývána jako Immigration and Naturalization Service) přijímat mezinárodní studenty do leteckého výcviku.

Vstup na území USA za účelem účasti na programu "M-1 Vocational Student Visa Status Program" vyžaduje vydání BCIS I-20 formuláře od Flying Academy. Jakmile je tento formulář I-20 vydán, student může požádat o M-1 Visa na americkém konzulátu v České republice.

Čtěte více

Ubytování

Rádi Vám pomůžeme s nalezením ubytování během Vašeho studia přímo na míru. Letecká škola Flying Academy Vám může zajistit ubytování dle specifických požadavků a rozpočtu.

Studentům nabízíme k pronájmu samostatné pokoje v rodinných domech Flying Academy v Miami. Jsou zcela vybaveny, nachází se v nich kuchyň, koupelna a internet připojení s Wifi.

V celém domě bydlí pouze studenti Flying Academy. Oba dva domy se nachází pouhých pár minut jízdy od letiště. Student si může vybrat, jestli chce v pokoji bydlet sám, nebo ho sdílet s jiným studentem Flying Academy.

Samostatný pokoj stojí pro jednoho studenta 900 USD / měsíc včetně veškerých energií a služeb. Sdílený pokoj s jedním dalším studentem z Flying Academy stojí pro dva 1,300 USD / měsíc, pro jednoho cena vychází na 650 USD / měsíc včetně všech služeb a internetu.

Letadla

Všechna letadla Flying Academy si studenti mohou pronajmout v rámci výcvikového kurzu nebo time buildingu (balíček 25, 50 a 75 hodin).

  • Cessna 172 SP (Garmin G1000)
  • Cessna 172 R
  • Cessna 152
  • Piper Cadet
  • Piper Warrior
  • Piper Arrow

Kurzy

Flying Academy je letecká škola vedená profesionálními piloty. Našim studentům nabízíme široké množství výcvikových kurzů, které vedou naše studenty k cestě za vysněnou kariérou profesionálního či soukromého pilota. Studenti zde mohou získat kompletní výcvik a učit se od nejlepších komerčních pilotů.

Konverze:

Ve Flying Academy je naší největší prioritou zajistit nejvyšší úroveň profesionálního leteckého výcviku.

Počasí

Miami má tropické klima, které zajišťuje krásné slunečné počasí téměř po celý rok. V Maimi jsou také ideální podmínky pro létání 360 dnů v roce. Pro studenty to v praxi znamená, že svůj výcvik mohou dokončit mnohem dříve a efektivněji.

Zimní sezóna

Miami je velmi populární destinací pro zahájení leteckého výcviku v zimní sezóně.

Nejchladnějším měsícem v roce je leden, kdy se průměrné teploty pohybují okolo 15°C a denní průměrná teplota je okolo 21 - 25°C. Nejsuššími měsíci v roce s nádherně modrou oblohou jsou prosinec, leden a únor.

Aktuální počasí v Miami 28.7 °C

Zjistěte více informací

Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o našich FAA výcvikových kurzech, vyplňte prosím formulář níže a naši letečtí konzultanti se Vám obratem ozvou.

Zákaznická podpora po telefonuZavolejte nám

Můžete nás také kdykoliv kontaktovat telefonicky. Rádi odpovíme všechny Vaše dotazy.

Česká Republika: +420 228 882 444

Zavolejte nám zdarma: 800 884 888

Miami, FL, USA: +1(305)255-8753